Mitsubishi Outlander PHEV | Odświeżony elektryk

Mitsubishi pokazało pierwsze zdjęcia swojego SUV-a po zmianach. Ale poprawiony wygląd, to nie wszystko

Najpopularniejsze SUV-y | Bestsellery na największym rynku Europy

Dwa miesiące temu, podczas salonu samochodowego w Nowym Jorku, Mitsubishi pochwaliło się Outlanderem po liftingu. Teraz zmiany zachodzą także w jego najbardziej ekologicznej wersji PHEV.

Wygląd Outlandera PHEV nie odbiega znacząco od wersji z konwencjonalnymi silnikami. W pasie przednim znajdziemy te same reflektory i chromowaną listwę łączącą je z lampami przeciwmgielnymi, czy identyczny kształt grilla. Zasadniczą różnicę odkryjemy w dolnej części zderzaka, gdzie PHEV został wzbogacony o dodatkową listwę w kolorze nadwozia. Tylny pas także uległ zmianie. Zrezygnowano z przezroczystych lamp, zastąpiły je klasycznie czerwone, zaś światła cofania i odblaskowe, umieszczone w tylnym zderzaku, ustawiono bardziej pionowo. W ofercie pojawiły się nowe odcienie lakierów i koła malowane w dwóch odcieniach. Zmiany we wnętrzu dotyczą głównie kierownicy, siedzeń i przeprojektowanego tunelu środkowego. W wyposażeniu pojawiły się kamery pokazujące obraz dookoła samochodu.

Zmiany techniczne nie są widoczne, choć powinny być zauważalne podczas jazdy. Poprawiono układ kierowniczy oraz własności jezdne. Zajęto się także optymalizacją samego napędu, co poskutkowało wzrostem jego wydajności o 8%. Dzięki temu zasięg w trybie elektrycznym, wynoszący 52 km, zwiększył się o... 600 metrów.

Mitsubishi Outlander - Ogłoszenia

Debiut rynkowy Outlandera PHEV odbędzie się 9 lipca w Japonii, do Europy auto trafi na jesieni tego roku.

ZOBACZ TAKŻE:

Nowy Jork 2015 | Mitsubishi Outlander FL | Trzecie podejście

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.