Wsiądź do Ferrari F430 Scuderia i poczuj Gran Turismo Polonia na własnej skórze!

Fani luksusowych samochodów już odliczają dni do Gran Turismo Polonia 2015. Dla tych, którzy kupią bilety na towarzyszące imprezie targi Gran Turismo Expo przed 19 czerwca organizatorzy przygotowali niespodziankę - niepowtarzalną szansę na przejażdżkę sportowym Ferrari F430 Scuderia

Wideo | Legendy Ferrari na torze

Już na początku lipca odbędzie się pierwsza edycja targów Gran Turismo Expo, które zorganizowane zostaną w ramach odbywającego się od 11 lat zlotu luksusowych samochodów Gran Turismo Polonia. W specjalnym namiocie o powierzchni 3000 m2, usytuowanym na Torze Poznań wystawcy spotkają się z największymi fanami motoryzacji w wydaniu premium. Podczas ekskluzywnych premier goście będą mogli nacieszyć oczy zjawiskowymi autami takimi jak Bugatti Veyron, najnowsze Ferrari, Porsche czy Aston Martin, a także gadżetami z najwyższej półki. Oprócz tego na odwiedzających czekają specjalne bary, strefa lounge Michael Ström oraz atrakcje dodatkowe.

Na teren imprezy wejdą jednak tylko ci, którzy wcześniej zdobędą jeden z 1000 biletów srebrnych lub 500 biletów VIP. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie www.granturismoexpo.com. Osoby, które chciałyby wziąć udział w Gran Turismo Expo nie powinny zwlekać, ponieważ pula biletów maleje z dnia na dzień. Co więcej, wśród tych, którzy kupią wejściówkę przed 19 czerwca organizatorzy rozlosują nagrody. Do wygrania ekskluzywny przejazd Ferrari F430 Scuderia po Torze Poznań lub zestaw upominków od Gran Turismo Polonia. W skład zestawu wejdą m.in. koszulka Gran Turismo, smycz do kluczy oraz butelka szampana Veuve Clicquot z limitowanej edycji Gran Turismo.

- Gran Turismo Expo doskonale uzupełnia dotychczasową formułę wydarzenia. Staramy się aby wszyscy uczestnicy wydarzenia bawili się doskonale, zarówno właściciele samochodów, osoby które zdecydują się wziąć udział w targach, a także ci którzy przyjdą na Tor Poznań, aby podziwiać zmagania kierowców. Dlatego szykujemy dla wszystkich sporo niespodzianek, o których będziemy informować na bieżąco. Konkurs jest jedną z nich - mówi Artur Rychliński, organizator Gran Turismo Expo.

Szczegółowe informacje dotyczące biletów i wydarzenia na stronie www.granturismoexpo.com oraz facebookowym fanpage'u .

ZOBACZ TAKŻE:

Ferrari 488 GTB | Turbometamorfoza

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.