Nowe Mitsubishi Pajero z systemem Smartphone Link

Mitsubishi opracowało nowy system multimedialny, kompatybilny z Google Android Auto i Apple CarPlay. Smartphone Link Display Audio zadebiutuje na jesieni tego roku w nowej generacji modelu Pajero

Mitsubishi Pajero 2015 | W oczekiwaniu na nowy model

Będzie to pierwszy model Mitsubishi w Europie wyposażony w nowy system. Później japoński producent będzie sukcesywnie rozszerzać gamę modeli z SDA, oferując je na kolejnych rynkach.

Używane Pajero - sprawdź ogłoszenia

System SDA pozwala użytkownikom smartfonów z systemem Android i osobom korzystającym z iPhone'ów przyłączyć swoje urządzenia do pokładowego wyświetlacza za pośrednictwem kabla USB. System pozwala kierowcy w bezpieczny i łatwy sposób sterować poszczególnymi funkcjami za pomocą ekranu dotykowego lub poleceń głosowych. Prowadzący może zatem: uzyskać dostęp do nawigacji i innych aplikacji zainstalowanych w pamięci smartfona, wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne, wysyłać i odbierać wiadomości tekstowe oraz słuchać muzyki, itp. Ponadto, dzięki korzystaniu z najnowszych map zapisanych w pamięci smartfona, użytkownik nie musi aktualizować pokładowego systemu nawigacji.

ZOBACZ TAKŻE:

Mitsubishi Pajero Sport | Test | Egzotyczny gatunek

Więcej o:
Copyright © Agora SA