Skoda Fabia Monte Carlo | Ceny w Polsce | Sportowy duch

Nie tylko groźny wygląd, ale też sportowe zawieszenie, czy dach panoramiczny. Fabia Monte Carlo oferuje całkiem atrakcyjne wyposażenie

Skoda Fabia | Polskie ceny

Fabia to jeden z najpopularniejszych samochodów na polskich drogach, ale to wcale nie oznacza, że kierowca nie może się w nim wyróżnić z tłumu innych aut. Receptą na bycie zauważonym może być specjalna wersja Monte Carlo.

Tradycyjnie rozpoznawalnymi elementami wersji Monte Carlo są czarne dodatki stylistyczne. Należą do nich m.in. atrapa chłodnicy, obudowy lusterek, listwy progowe, nakładki przedniego i tylnego zderzaka oraz także mrocznie czarne dziesięcioszprychowe koła ze stopów lekkich. Sportowy charakter tej wersji wzmacnia też specjalny spoiler tylny, a idealnym zwieńczeniem całości jest standardowy w tej wersji dach panoramiczny.

W środku uderza kontrastowe połączenie czerni i czerwieni. Pojawia się ono na obszytej perforowaną skórą kierownicy, dźwigni zmiany biegów, dywanikach i tapicerce. Wyglądu dopełniają listwy dekoracyjne na progach wejściowych i desce rozdzielczej oraz ozdobne nakładki na pedały.

Standardowe wyposażenie Fabii Monte Carlo obejmuje m.in.: hamulec pokolizyjny, elektroniczną blokadę mechanizmu różnicowego XDS+, sportowe zawieszenie, światła przeciwmgielne z przodu, fotel kierowcy z regulacją wysokości, klimatyzację manualną, elektryczne sterowanie podgrzewanymi lusterkami bocznymi i szybami w przednich drzwiach, czy radio Swing z wejściami SD, USB i AUX.

Skoda Fabia - Ogłoszenia

Dla wersji Monte Carlo przewidziano promocyjny pakiet wyposażenia w cenie 2 200 zł. W skład Pakietu Komfort wchodzi radio Swing z Bluetooth, czujniki parkowania z tyłu, czujnik zmierzchu oraz klimatyzacja automatyczna Climatronic. Ceny Fabii Monte Carlo zaczynają się od 52 330 zł za wersję z silnikiem 1.0 MPI (75 KM). Dopłata do nadwozia kombi wynosi 2 500 zł.

Ceny Skody Fabii Monte Carlo:

Monte Carlo 1.0 MPI (75 KM) - od 52 330 zł Monte Carlo 1.2 TSI (90 KM) - od 54 830 zł Monte Carlo 1.2 TSI (110 KM) - od 56 830 zł Monte Carlo 1.4 TDI (90 KM) - od 67 830 zł Monte Carlo 1.4 TDI (105 KM) - od 68 330 zł

ZOBACZ TAKŻE:

Skoda Fabia Combi | Pierwsza jazda | Nie tylko dla Kowalskiego?

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.