Galeria | Porsche 911 i Boxster Black Edition | Czerń w pełnej krasie

Klasycznie eleganckie - Black Edition to seria podkreślająca te cechy dwóch modeli Porsche. Znamy już ich ceny, teraz możemy je podziwiać w obszernej galerii

Porsche Boxster i 911 Carrera Black Edition | Ceny w Polsce

Oferta skierowana jest do klientów rozważających zakup podstawowych modeli sportowych Porsche. W przypadku modelu 911 wybór jest jednak spory, bowiem limitowana seria obejmuje nadwozia typu coupe i kabriolet oraz dwa rodzaje napędu: na tył lub na obie osie. Wszystkie są napędzane tym samym wolnossącym sześciocylindrowym silnikiem o pojemności 3,4 litra o mocy 350 KM. Z zewnątrz auto poznamy nie tylko po czarnym lakierze i elementach wykończenia, ale też po 20-calowych kołach w stylu modelu 911 Turbo.

Używane Porsche 911 - ogłoszenia

Decydując się na Boxstera Black Edition klient nie ma już tak dużego pola manewru. Dostępna jest jedna wersja 2,7-litrowym silnikiem typu bokser o mocy 265 KM. Wszystkie modele w ramach Black Edition cechuje bogate wyposażenie obejmujący m.in.: system multimedialny Porsche Communication Management (PCM) z modułem nawigacji, automatycznie przyciemniane lusterka ze zintegrowanym czujnikiem deszczu, tempomat oraz kierownicę Sport Design.

Zapraszamy do galerii dużych zdjęć modeli Black Edition.

ZOBACZ TAKŻE:

Mercedes-AMG GT S vs. Porsche 911 Carrera 4 GTS | Konfrontacja

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.