Chelsea CJ300 | Sahara po brytyjsku

Project Kahn znany jest z ekstremalnych przeróbek Land Roverów. Autami zza granicy zajmuje się Chelsea Truck Company. Oto ich interpretacja Wranglera Sahara

Kahn Design | Odpustowy pickup

Project Kahn to znany gracz w świecie tuningu. Upodobał sobie produkty Land Rovera, zaś produkty marek innych, niż angielskie były specjalnością działu Chesea. Teraz ten dział, jako Chelsea Truck Company wypływa na niespokojne wody międzynarodowego tuningu.

Jeep Wrangler - Ogłoszenia

CJ 300 to projekt niezbyt ekstremalny, choć trudno odmówić mu oryginalności. Pomarańczowy lakier uzupełniony czarnymi elementami wykończeniowymi, dachem, kołami i grillem to pierwsze cechy auta, które zauważamy. Przy bliższym przyjrzeniu się widać, że charakterystyczny grill Jeepa został zamieniony na nowy, posiadający "zaledwie" cztery pionowe wloty powietrza. Konserwatywnym miłośnikom marki może się to nie spodobać, podobnie jak motyw brytyjskiej flagi na osłonie koła zapasowego.

Wnętrze utrzymano w "bogatym" stylu Projetc Kahn. Patrząc na skomplikowany wzór skórzanej tapicerki od razu widać, że za ten projekt trzeba dużo zapłacić. A skoro już jesteśmy przy płaceniu, ile trzeba dać, by Wrangler Sahara stał się brytyjski? Dokładnie 31 875 funtów.

ZOBACZ TAKŻE:

Jeep | 7 konceptów na Moab Easter Jeep Safari

Więcej o:
Copyright © Agora SA