Wideo | Zapowiedź nowego Need For Speed

EA Games zaprezentowało pierwszą zapowiedź nowej odsłony kultowej gry Need For Speed. Klimatyczne wideo zdaje się przenosić nas w dobrze znany świat z części Underground

Ken Block is back! | Gymkhana 7

Noc, mocne sportowe samochody i policyjny pościg. W trailerze główną rolę grają dwa samochody - piękne Porsche 911 (964) od słynnego japońskiego tunera RWB oraz Ford Mustang w najnowszym wcieleniu. Przez ułamki sekund możemy zobaczyć również auta dotknięte kulturą tuningu w stylu JDM - Nissana 180SX, Nissana Skyline GT-R KPGC-10 i Toyotę GT86.

Sądząc po pierwszych opisach gry pochodzących od producenta, możemy spodziewać się powrotu NFS do świata znanego z dwóch zdecydowanie najlepszych części gry, czyli Underground i Underground 2. Według EA Games: "Nowy NFS będzie dawał możliwość głębokiej modyfikacji, życia w autentycznej miejskiej kulturze motoryzacyjnej i nieograniczonym nocnym świecie, w który wprowadzi nas niezwykle bogata narracja". Wygląda na to, że tak właśnie wygląda przepis na idealną odsłonę Need For Speed.

Dodatkowym smaczkiem na jednym ze zdjęć jest obecność logo Speedhunters, czyli jednego z najlepszych portali o kulturze motoryzacji na świecie. Stanowi to dodatkową gwarancję, że świat, który gracz zastanie w nowym NFS, będzie niezwykle ciekawy i powinien zapewnić wiele smaczków znanych ze świata tuningu, wyścigów, kultury JDM i USDM.

Na oficjalną premierę przyjdzie nam pewnie jeszcze chwilę poczekać, ale kolejne trailery i zapowiedzi pewnie nie pozwolą nam zapomnieć o nadejściu nowego NFS.

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

Project CARS | Zdjęcia ze świata wirtualnego jak prawdziwe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.