Skoda Fabia | Polacy chętnie wybierają nową generację

Nowa generacja bestselleru okazuje się godnym spadkobiercą bardzo popularnych poprzedników, powtarzając ich spektakularny sukces: Fabia III z miejsca stała się jednym z najchętniej wybieranych samochodów w Polsce

Worthersee 2015 | Skoda Funstar | Fajny pickup

Choć od chwili rynkowego debiutu minęły zaledwie nieco ponad cztery miesiące, Polacy już pokochali nową Fabię. W polskich salonach zebrano już ponad 4 500 zamówień od początku roku. Fabia III powtarza tym samym błyskotliwy sukces poprzedniczki, stając się godnym następcą najpopularniejszego nowego samochodu miejskiego w Polsce.

Przebojowy styl i nowoczesne wyposażenie debiutującego modelu poszerzają profil odbiorców czeskiego hitu występującego w formie pięciodrzwiowego hatchbacka i kombi. Po nową Fabię sięgają nie tylko zadowoleni właściciele poprzednich generacji, jak i zupełnie nowi dla marki Klienci. Fabia cieszy się też dużą popularnością wśród kobiet. To zasługa praktycznego i pełnego emocji charakteru auta, a także najbardziej pojemnego w swojej klasie bagażnika.

Obok ponadprzeciętnej przestronności i bezkonkurencyjnego stosunku jakości do ceny, zamawiający szczególnie doceniają także wyjątkowo duże możliwości personalizacyjne oraz bogate wyposażenie. Klienci bardzo chętnie wybierają wyższe wersje wyposażenia: najpopularniejsza jest optymalna, środkowa wersja Ambition, ale dużym zainteresowaniem cieszy się w Polsce także najwyższy poziom Style.    

Trzecia generacja jednego z najpopularniejszych samochodów w Polsce oprócz odświeżonego designu z atrakcyjnym nadwoziem i nowoczesnym kokpitem może pochwalić się też wyjątkowo wysokim poziomem bezpieczeństwa: konstrukcja potwierdziła perfekcyjne przygotowanie w tym zakresie osiągając najwyższą możliwą notę pięciu gwiazdek w teście Euro NCAP. Organizacja wyróżniła ten model za, będący wyposażeniem standardowym każdej Fabii, innowacyjny hamulec antykolizyjny Multicolision Brake. To funkcja, która automatycznie hamuje samochód po rozpoznanej kolizji, nawet gdy kierowca nie naciska pedału hamulca. Zapobiega to kolejnemu zderzeniu lub zmniejsza prędkość, z jaką do niego dochodzi.

Używana Skoda Fabia - zobacz ogłoszenia

Bezapelacyjny sukces rynkowy modelu jest także zasługą polskiego importera, który przygotował dla Klientów korzystną i innowacyjną ofertę. Atrakcyjne ceny wsparte są szerokim wyborem promocyjnych pakietów wyposażenia, wprowadzających korzystność zakupu na nowy poziom. Jak każda Fabia, tak i trzecia generacja stanowi bezkonkurencyjną ofertę nie tylko w momencie zakupu, ale i podczas całego okresu eksploatacji. Ponadto przy zakupie Nowej Fabii każdy Klient może otrzymać Pakiet przeglądów za 1 zł.

Dzięki takiej ofercie Klient nie musi martwić się kosztem obowiązkowych przeglądów (robocizna, oryginalne części i materiały eksploatacyjne zgodne z planem serwisowym) przez pierwsze 4 lata lub do osiągnięcia przebiegu 60 000 km. Alternatywnie, zamiast pakietu przeglądów, Klient może wybrać instalację LPG w specjalnej cenie, zapewniając sobie znaczące oszczędności na paliwie. Niezależnie od tego, którą opcję wybierze, może być pewien niskich kosztów eksploatacji.

Jak podsumowuje Maciej Nowak, product manager Skody w Polsce, "Fabia III zdecydowanie spełniła pokładane w niej nadzieje: producent opracował świetnie wyglądający, nowoczesny samochód, a polski importer połączył to z atrakcyjną i jak najlepiej dopasowaną do potrzeb Klientów ofertą. Zachęcamy więc każdego do bliższego poznania Nowej Fabii oraz odbycia jazdy próbnej".

ZOBACZ TAKŻE:

Skoda Fabia Combi | Pierwsza jazda | Nie tylko dla Kowalskiego?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.