Ford Fiesta | Nowości w ofercie

Fiesta to bardzo popularny samochód segmentu B w Europie, również na polskim rynku jest chętnie wybierany przez klientów. Ford jednak nie spoczywa na laurach i wkrótce wprowadzi niewielkie zmiany w gamie tego modelu

Dziewczyna i samochód | Agata i Ford Fiesta Black Edition

W ofercie pojawi się najoszczędniejsza Fiesta w historii. Wersja ECOnetic z nowym silnikiem Diesla 1.5 TDCi ma zużywać zaledwie 3,2 litra oleju napędowego na 100 km i emitować 82 gramy CO2/km.

Dostępne będą trzy nowe kolory nadwozia: Magnetic, Candy Red i Silver Silk. Dla wybranych lakierów możliwe będzie zamówienie dachu w innym kolorze - białym, czarnym, czerwonym lub niebieskim. Fiesta będzie również lepiej wyposażona. Wersja Trend otrzyma projektorowe reflektory i LED-owe światła do jazdy dziennej oraz kierownicę i dźwignię hamulca ręcznego ze skórzanym obszyciem. Wariant Titanium będzie charakteryzować się chromowaną dolną częścią grilla, nowymi felgami aluminiowymi w rozmiarze 16 cali, a także nowym wzorem ciemnej tapicerki z jasnymi, kontrastującymi przeszyciami.

Ponadto poszerzona zostanie oferta specjalnych serii Fiesta Red and Black Edition, które do tej pory były dostępne tylko z benzynowym silnikiem 1.0 EcoBoost w najmocniejszej, 140-konnej wersji. Teraz ten motor będzie oferowany także w wersjach wyposażenia Titanium i Sport, a warianty Red i Black zostaną wzbogacone o jednostkę 1.5 TDCi o mocy 95 KM.

Ford ogłosił, że w ciągu pierwszego kwartału 2015 roku sprzedał na rynkach europejskich już 88 155 egzemplarzy Fiesty. To najlepszy wynik w segmencie małych aut.

ZOBACZ TAKŻE:

Ford Fiesta Black i Red Edition | Mocne kolory

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.