Mercedes-Benz Fashion Weekend Warsaw 2015

Już jutro rozpoczyna się pierwsza edycja Mercedes-Benz Fashion Weekend Warsaw

Top 10 | Samochody projektantów mody

Już w najbliższy weekend świat mody zawita do Warszawy. Na Mercedes-Benz Fashion Weekend zobaczyć będzie można pokazy mody polskich i zagranicznych projektantów, które rozpoczną się już w piątek (15.05), a zakończą w niedzielę (17.05).

Nieśmiertelny W124 - sprawdź ile kosztuje

Mercedes-Benz już od 20 lat współpracuje z branżą mody. Niemiecka firma była jednym z głównych sponsorów tygodni mody w Sydney i Melbourne w 1995 roku. Teraz wspiera ponad 50 wydarzeń w świecie mody, które odbywają się w ponad 30 krajach. Teraz przyszedł czas na Warszawę.

Dr Ewa Łabno-Falęcka, dyrektor komunikacji Mercedes-Benz Polska: "Styl i design - a jednocześnie ponadczasowa elegancja to składniki DNA naszej marki. Przez prawie 20 lat istnienia firmy w Polsce wspieraliśmy wiele pokazów mody. Teraz stwierdziliśmy, że warto je obejrzeć podczas Mercedes-Benz Fashion Weekend Warsaw. Jak mawiała Coco Chanel: Mody się zmieniają, styl pozostaje. W Soho obejrzymy dużo ciekawej mody w doskonałym stylu".

Pokazy będą się odbywały przez trzy dni w Soho Factory. Zobaczyć będzie można kolekcje 10 zagranicznych oraz 15 polskich projektantów i marek m.in Dawida Wolińskiego, Łukasza Jemioła czy znanej na całym świecie hiszpańskiej marki Custo Barcelona. Szczegółowy program możecie zobaczyć TU

ZOBACZ TAKŻE:

Infiniti Q50 od projektantów mody

fot. Infiniti

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.