Mitsubishi wciąż ma... wyprzedaż rocznika 2014

Myśleliście, że wyprzedaże rocznika już się skończyły? W Mitsubishi możecie wybierać w niemal całej palecie modeli z 2014 roku

Suzuki Celerio vs. Mitsubishi Space Star | Konfrontacja

Zacznijmy od małego modelu Space Star. Jego ceny zaczynają się normalnie od 39 990 zł, ale egzemplarze z zeszłego roku wciąż są dostępne. Ich ceny obniżono o 3 tys. zł.

Lancer Sportback z benzynowym silnikiem 1.6 kosztuje 61 990 zł, egzemplarze z 2014 r. przeceniono o 7 tys. zł. To samo dotyczy wersji sedan.

Niedużego crossovera ASX przeceniono o 8 tys. zł. Jeszcze lepiej jest, jeśli chcemy zdecydować się na większego Outlandera. Ceny wersji benzynowych obniżono o 5 tys., zaś wysokoprężnych aż o 14 tys. zł.

To już ostatnia szansa na zakup Mitsubishi Pajero w dotychczasowej formie z "klasycznym" silnikiem Diesla pod maską (186 090 zł). Jego następca będzie dostępny wyłącznie jako hybryda.

Modele Mitsubishi Space Star, Lancer Sedan, Lancer Sportback, ASX, Outlander, Outlander PHEV, L200 i Pajero są dostępne w naszym kraju z 5-letnią, fabryczną gwarancją z limitem przebiegu 100 000 km.

ZOBACZ TAKŻE:

Pięcioletnia gwarancja Mitsubishi w Europie

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.