Wideo | Nowy Batmobil | Za sterami Ben Affleck

Ogromne koła, długi przód, małe okienka i kształt godny superbohatera. Nowy Batmobil nie zawiedzie fanów Batmana, a w szczególności jego nieziemskich pojazdów

Pojazdy Batmana

Twórcy samochodu Batmana nie mają łatwego życia. Pojazd superbohatera musi być godny swojego kierowcy. Pomagać mu walczyć z wrogiem w najlepszy możliwy sposób, a przy okazji budzić podziw samym wyglądem.

Najnowszy Batmobil nie jest tak muskularny, jak jego poprzednik, ale to nawet lepiej. Tym razem zamiast pokraki wyglądającej jak nieudane skrzyżowanie kombajnu z maską predatora, mamy powrót do klasyki. Ogólna koncepcja wyglądu nawiązuje do wyczynowych buggy z długim przodem, małą kabiną i wielkimi kołami. Jak przystało na pojazd Batmana całość obudowano w stylu myśliwców stealth, choć z tyłu auto wygląda jak maszyna górnicza pracująca w kopalni w odległej galaktyce.

Zobacz wideo

Pokaz nowego Batmobila nastąpi 26 marca przyszłego roku przy okazji debiutu filmu "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". W rolę Batmana wcieli się Ben Affleck, Supermana zagra Henry Cavill.

ZOBACZ TAKŻE:

Top Gear: Ambitne porażki | The Best of Top Gear

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.