Skoda | Fabia gwiazdą Fashion Week Poland

Fashion Week Poland to największa impreza modowa o zasięgu międzynarodowym, organizowana w Polsce. Celem Fashion Week Poland jest promocja polskich projektantów w kraju i zagranicą oraz budowa trwałych relacji biznesowych między uczestnikami wydarzenia

Skoda Fabia | Atrakcyjne ceny i pakiety w Polsce

Dwunasta edycja odbędzie się w dniach 16-19 kwietnia 2015 roku w Łodzi, a marka Skoda będzie oficjalnym sponsorem wydarzenia.

Jedną z gwiazd na wydarzeniu będzie nowa Skoda Fabia. Świeża, dynamiczna i nowoczesna, której pierwsze linie projektu zdradzają, że jest to atrakcyjny samochód z typowymi dla marki genami, wyrazistym charakterem oraz młodzieńczą energią.

Używana Skoda Fabia - zobacz ogłoszenia

Zachwycający design auta nawiązuje do nowoczesnych trendów w modzie, dzięki czemu Fabia będzie na Fashion Week doskonałym uzupełnieniem atrakcji. Podczas tegorocznego Fashion Week, Skoda przygotowała atrakcje dla wszystkich gości. W specjalnie przygotowanej strefie rozrywki, będą czekać konkursy i atrakcyjne nagrody do wygrania.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Skody w dniach 16-19 kwietnia. Szczegółowy harmonogram wydarzeń dostępny jest na stronie Fashion Week Poland.

ZOBACZ TAKŻE:

Skoda Fabia | Pierwsza jazda | Bestseller po raz trzeci

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.