Volkswagen GTI Supersport Vision Gran Turismo | Wirtualna premiera

Miłośnicy marki Volkswagen i gry Gran Turismo 6 powinni być zadowoleni. Na wirtualnym torze będzie można ścigać się nowym samochodem z Wolfsburga - modelem GTI Supersport o mocy 503 KM

Volkswagen GTI Roadster | Supersamochód z gry

To kolejna wariacja na temat Volkswagena Golfa GTI. Rok temu, również w Gran Turismo, zadebiutował GTI Roadster. Teraz dołacza do niego następny wirtualny supersamochód marki.

Używany VW Golf - ogłoszenia

Pod maską pracuje ten sam silnik VR6 TSI, sprzężony z siedmiostopniową skrzynią biegów DSG. Do dyspozycji kierowcy oddaje on 503 KM mocy (2,5 kg/KM) i 665 Nm momentu obrotowego, które są przenoszone na cztery koła. W GTI Supersport Vision Gran Turismo przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,6 sekundy i może rozpędzić się do ponad 300 km/h. Takie osiągi nie wgniotą nas w fotel przed telewizorem, ale na pewno pozwolą na zaciętą, emocjonująca walkę podczas wirtualnych wyścigów.

Volkswagen GTI Supersport Vision Gran Turismo jest już gotowy do pobrania dla graczy Gran Turismo. W sumie mają oni do dyspozycji prawie 1 200 pojazdów, którymi mogą się ścigać na 37 torach. Szósta odsłona tej znanej gry wyścigowej dostępna jest od 2013 roku wyłącznie na konsolę Sony PlayStation 3.

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

Koncepty Volkswagena | Nie tylko dla ludu

Materiały partnerów

Sportowa gałka na lewarek zmiany biegów Sprawdź cenę >

Dywaniki Gumowe Volkswagen Passat Sprawdź cenę >

Mio MiVue 528 Sprawdź cenę >

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.