Shelby Baja 700 | Ekstremalny F-150 Raptor

Shelby pozazdrościł firmie Hennessey obecnego już w ofercie modelu VelociRaptor 600 i postanowił zaoferować własny: Baja 700

Ford F-150 Raptor SVT | Pickup z emocjami

Ford F-150 Raptor SVT pojawił się w styczniu tego roku przy okazji salonu samochodowego w Detroit. Najbardziej terenowa odmiana F150-ki korzysta z silnika V6 3.5 EcoBoost o mocy 411 KM. Komu to nie wystarczy, może udać się do Shelby American, w ofercie którego niedługo pojawi się model Baja 700.

Ford F-150 w Twoim zasięgu - Ogłoszenia

Shelby Baja 700 bazuje w pełni na modelu F-150 Raptor SVT. To oznacza, że pod jego maską także znajdziemy doładowany silnik V6. Jednak w tym przypadku cały system doładowania wraz ze zmodyfikowanym układem zasilania został zmieniony. Ostateczna specyfikacja nie została jeszcze ujawniona, wiadomo jedynie że moc wyniesie ok. 700 KM.

Shelby oferuje cały pakiet, w skład którego oprócz pakietu wzmacniającego silnik wchodzi mocne terenowe zawieszenie od Rogue Racing, ogromne koła z oponami BF Goodrich K02 oraz wnętrze wykończone dwukolorową skórzaną tapicerką. A wszystko to w cenie 45 tys. dolarów. Oczywiście nie wliczając samego samochodu.

ZOBACZ TAKŻE:

Ram Rebel 1500 | Chcę być groźny

Materiały partnerów

Titanium Prowadnica ślizg do wyciągarek sam Sprawdź cenę >

Titanium Wyciągarka Winch Colorado Sprawdź cenę >

Bagażnik Thule Motion 600 Sprawdź cenę >

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.