Salon Nowy Jork | Honda Civic Concept | Przedsmak

Największą atrakcję na stoisku Hondy podczas salonu w Nowym Jorku stanowi specjalny Civic. Koncept w sportowym wydaniu zapowiadaja kierunek stylistyczny kolejnej generacji tego popularnego modelu

Honda Civic Type-R | Ceny w Polsce | Skromne informacje

Przygotowania do wprowadzenia X generacji Hondy Civic na rynek amerykański wchodzą w ostateczną fazę. Nowa odsłona kompaktowego modelu trafi do sprzedaży na jesieni tego roku.

Używana Honda Civic - ogłoszenia

Gama modelu Civic na rynku amerykańskim będzie obejmowała wersje: sedan, Coupé, modele Si oraz hatchback (powróci do oferty). Następnie dołączy do niej sportowa wersja Type R. W nowej generacji Civica na rynek amerykański po raz pierwszy zostaną zastosowane turbodoładowane silniki VTEC z opracowanej przez Hondę serii Earth Dreams Technology.

Pięciodrzwiowa wersja modelu Civic będzie powstawać w fabryce Hondy w Swindon, w Wielkiej Brytanii ( czytaj więcej ), a następnie eksportowana do Stanów Zjednoczonych. Produkcja pozostałych odmian (Sedan, Coupe) oraz silników i skrzyń biegów będzie odbywać się w różnych zakładach japońskiego koncernu na terenie USA.

ZOBACZ TAKŻE:

Honda Civic Type-R | Nareszcie!

Materiały partnerów

Westfalia HAK HOLOWNICZY HONDA CIVIC

Dywaniki samochodowe HONDA Civic

Garmin GPS GDR 20

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.