Zapraszamy na XXII Międzynarodowe Targi "Stacja Paliw"

Znamy już finalny program najważniejszego spotkania kręgów biznesu paliwowego w Polsce w tym roku. Międzynarodowe Targi "Stacja Paliw" organizowane od 22 lat przez Polską Izbę Paliw Płynnych odbędą się w warszawskim centrum EXPO XXI w dniach 13-15 maja. To jedyne tak komplementarne targi paliwowe organizowane w naszym kraju. Przygotowuje się do nich cała branża

Po raz 22 spotkają się przedstawiciele rynku paliw Europy Środkowo-Wschodniej, koła eksperckie i przedstawiciele branż pokrewnych. Na Stacji Paliw 2015 będzie miała miejsce największa w Europie Środkowo-Wschodniej prezentacja myjni samochodowych.

Analizując kierunki rozwoju branży, od ponad 20 już lat tworzymy wydarzenie mające znaczący wpływ na dynamiczną ewolucję sektora paliwowego. Wielotematyczność daje natomiast szanse na zainteresowanie każdego, komu rynek paliw jest bliski- mówi Halina Pupacz, Prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych, organizator Targów.

Zakres tematyczny wystawy obejmuje trendy w projektowaniu stacji paliwowych, wyposażenie stacji LPG, CNG i LNG, technologie paliw tradycyjnych i alternatywnych, myjnie, wyposażenie nowoczesnych warsztatów samochodowych, chemiczne nowinki w środkach czystości i autokosmetykach, trendy ekologiczne w branży paliwowej i ochronę środowiska, cały sektor HoReCa i FMCG związany ze stacjami paliw, a także usługi związane z reklamą i wystrojem stacji, formuły logistyczne, firmy transportowe, flotę i sprzedaż paliw oraz energię odnawialną, cieplną i elektryczną.

Odwiedzający będą mieli możliwość rozmów z profesjonalistami sektora paliwowego oraz branż pokrewnych. Odbędzie się także wielkie forum ekspertów "Rynek paliw płynnych 2015. Wybrane zagadnienia."

Targi będą także szansą na skorzystanie z bezpłatnych porad specjalistów z dziedzin: prawo, finanse, bankowość czy fundusze unijne.

Jednym z ważniejszych punktów programu targów jest Akademia Przedsiębiorcy, a w niej cykl prelekcji, szkoleń i warsztatów przygotowanych przez specjalistów najwyższej klasy zaproszonych przez Polską Izbę Paliw Płynnych.

Pierwszego dnia Akademia Przedsiębiorcy będzie dedykowana głównie aspektom prawnym i systemom dofinansowania UE, a także innym związanym z tworzeniem biznesu. Drugiego dnia tematami Akademii będą aktualne trendy branży paliwowej oraz dynamiczny rozwój sektora myjni. Trzeciego dnia słuchacze Akademii będą mogli sprawdzić zdobytą wiedzę podczas praktycznych warsztatów.

Na Stacji Paliw 2015 będzie wydzielona Strefa B2B na networking biznesowy i spotkania przedstawicieli grup zakupowych. Specjalną atrakcją będą też siłownie dla kierowców, gdzie będzie można dowiedzieć się, zobaczyć, a nawet spróbować, jak aktywnie wypoczywać w przerwie w podróży.

Osoby zainteresowane bezpłatnym udziałem w targach mogą rejestrować się na stronie Targów. Więcej informacji o Targach: http://www.targi.paliwa.pl/

Copyright © Agora SA