Porsche Panamera Edition | Bogato wyposażona seria

Porsche zaprezentowało specjalną wersję Panamery o nazwie Edition. Model w tym wydaniu będzie dostępny globalnie, ale szczególny nacisk zostanie położony na Chiny i Stany Zjednoczone

Świetne wyniki Porsche | Premie dla pracowników

Porsche Panamera Edition wizualnie wyróżnia się detalami, takimi jak: czarne ramki szyb na wysoki połysk czy 19-calowe obręcze kół we wzorze Panamera Turbo II. Wnętrze utrzymane jest w czarno-beżowej kolorystyce. Na sportowej kierownicy, klamkach i dywanikach widnieje napis "Edition".

Porsche Panamera - sprawdź ogłoszenia

Wyposażenie standardowe tej wersji obejmuje m.in.: system multimedialny Porsche Communication Management, system audio marki Bose, aktywne zawieszenie (PASM), reflektory bi-ksenonowe, system parkowania i kamerę cofania.

Chiny to największy rynek dla Panamery, z 24 864 egzemplarzy wyprodukowanych w 2014 - 9 250 sprzedano właśnie w Państwie Środka. Tam auto będzie oferowane w specjalnym wydaniu. Odmiana Edition zostanie poszerzona o komfortowe fotele z tyłu i automatyczne rolety przeciwsłoneczne dla szyb bocznych i tylnej - ukłon dla klientów korzystających z szoferów.

Modele dla USA, gdzie Panamera również jest bardzo popularna, będą z kolei wyposażone w przednie fotele ze zwiększoną regulacją i pamięcią ustawień oraz podgrzewanie przednich i tylnych siedzeń.

Porsche Panamera Edition trafi do sprzedaży w czerwcu. Ceny w Niemczech będą zaczynać się od 86 490 euro w przypadku silnika benzynowego (310 KM) i 88 275 euro w przypadku silnika Diesla (300 KM).

ZOBACZ TAKŻE:

Porsche 918 Spyder | Pierwsza jazda | Arytmia i motyle

Więcej o: