Premiera Fiata 500X w polskich salonach

Trwa odliczanie do premiery w polskich salonach długo oczekiwanego Fiata 500X Najnowszy crossover, gorąco przyjęty na Międzynarodowych Salonach Motoryzacyjnych w Paryżu i Genewie, już niedługo pojawi się nad Wisłą

Wideo | Fiat 500X | Niebieska pigułka

Fiat Chrysler Automobiles wraz z Dealerami marki Fiat zapraszają Klientów w najbliższy piątek i sobotę, 27-28 marca, na ogólnopolskie Dni Otwarte, podczas których zostanie zaprezentowany Fiat 500X. Polską premierę auta uświetni konkurs, w którym można zdobyć Fiata 500X na własność!

Na tę chwilę Klienci czekali od dawna! Po licznych zapowiedziach prasowych i zwiastunie filmowym "The Power of X" wykonanym w technologii 3D przez światowej sławy iluzjonistę Stevena "Dynamo" Freyne'a, nadeszła pora na prezentację nowego crossovera Fiata polskiej Publiczności. Nowy model będzie można obejrzeć i przetestować 27 i 28 marca podczas Dni Otwartych we wszystkich salonach Fiata na terenie kraju. Z tej okazji salony będą czynne dłużej - w piątek od 10.00 do 19.00, a w sobotę od 9.00 do 17.00.

Prezentacji długo oczekiwanego Fiata będą towarzyszyć jazdy testowe oraz konkurs, w którym można zdobyć 500X! Aby zagrać o własnego crossovera, wystarczy przyjść na Dni Otwarte i wypełnić kupon, odpowiadając na pytanie "Gdzie najchętniej pojechałbyś w podróż nowym crossoverem Fiat 500X?", a następnie oddać go sprzedawcy. Autor najbardziej kreatywnej odpowiedzi wyjedzie z salonu nowym 500X!

Zobacz wideo

Szczegóły Dni Otwartych, lista salonów Fiata oraz regulamin konkursu dostępne na stronie www.fiat.pl oraz w salonach marki Fiat.

ZOBACZ TAKŻE :

Fiat 500X | Pierwsza jazda | Nowa jakość

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.