Boguś i jego BMW M3 znowu w akcji | Teraz jest dobrym wujkiem?

Pamiętacie Froga, który szalał swoim autem po Warszawie, a następnie został zatrzymany przez policję? Boguś i jego białe BMW wrócili!

Mission: Impossible Rogue Nation | BMW M3 w jednej z głównych ról

Od lutego toczy się w sprawie jego wykroczeń proces. Boguś jednak nic sobie z tego nie robi. Wydaje się, że obrał teraz drogę dobrego wujka bo jak sam powiedział chce pokazać, że działa na rzecz miłośników motoryzacji.

Boguś poinformował swoich fanów, że nie odzywał się, bo był zajęty sprawami procesowymi, o których zamierza więcej powiedzieć w najbliższej przyszłości. Podobno z jego strony wyglądało to inaczej, niż opisywały media i teraz poświęci swoim działaniom znacznie więcej czasu.

Wieczorem białe BMW pojawiło się na ulicach Warszawy. Po 10 kilometrach jazdy, której przebiegu jednak nie znamy, Boguś został zatrzymany w okolicach Stadionu Narodowego przez sześć radiowozów. Na filmie, który możecie zobaczyć na facebooku, jego autor twierdzi, że Boguś jest ponownie szykanowany przez policję.

Nie przeszkodziło mu to jednak w kolejnych popisach na drodze. W nocy Boguś opublikował dwa filmy, na których BMW M3 jedzie z prędkością 270 km/h i prezentuje w tunelu nowy dźwięk zmodyfikowanego układu wydechowego.

Zobacz wideo

Boguś pokazał także swoją drugą twarz i w niedzielę wziął udział w akcji MOTO Dzieciaki 3 ER i odwiedził dom dziecka w Kozienicach. Dzieci otrzymały prezenty i mogły usiąść za kierownicą białego BMW M3. Potem przyszedł czas na numer pokazowy, czyli przejazdy z Bogusiem na miejscach pasażerów. Z tego co główny bohater napisał na swoim facebookowym fanpage'u wynika, że chce brać udział w takich akcjach znacznie częściej. Czekamy jak to się skończy...

 

ZOBACZ TAKŻE:

BMW M3 / M4 | Znamy polskie ceny

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.