Fiat Doblo FL | Ceny w Polsce | Pracy się nie boi

W salonach Fiata można już kupić model Doblo po liftingu. Ceny osobowych wersji kombi zaczynają się od 62 tys. zł

Fiat Doblo | Pierwsza jazda | Wciąż najlepszy?

Druga generacja Doblo pojawiła się w 2010 roku. Teraz przyszła pora na lifting i unowocześnienie technicznej strony auta, by nadal było konkurencyjne na rynku. Wersja osobowe oferowana jest z czterema silnikami do wyboru. Są to dwie jednostki benzynowe 1.4 16V (95 KM) i 1.4 T-Jet (120 KM) oraz dwie wysokoprężne 1.6 JTD (105 KM) i 2.0 JTD (135 KM). Słabszy benzyniak łączony jest ze skrzynią pięciobiegową, pozostałe silniki z sześciobiegową.

Podstawowa wersja Pop dostępna jest tylko z najsłabszym silnikiem 1.4 16V i nie oferuje zbyt bogatego wyposażenia, choć jest ono pełne w kwestii bezpieczeństwa. Jej cennikowy koszt to 62 tys. zł, ale Fiat już na starcie daje 8,1 tys. zł rabatu na każdą wersję. To oznacza, że najtańsze osobowe Doblo kosztuje 53,9 tys. zł.

Wersja Easy oferuje ręczną klimatyzację, radio z CD/MP3 i wejściem USB, roletę bagażnika oraz lusterka zewnętrzne sterowane elektrycznie i podgrzewane. Najbogatsza wersja Lounge ma lusterka w kolorze nadwozia, światła przeciwmgielne, elektrycznie sterowane tylne szyby, wielofunkcyjną kierownicę i gałkę skrzyni pokryte skórą, automatyczną klimatyzację, radio cyfrowe z 5-calowym ekranem dotykowym, podłokietnik, sztywną półkę bagażnika i 16-calowe alufelgi.

2015 Fiat Doblo - cennik wersji kombi2015 Fiat Doblo - cennik wersji kombi 2015 Fiat Doblo - cennik wersji kombi 2015 Fiat Doblo - cennik wersji kombi

ZOBACZ TAKŻE:

Hanower 2014 | Fiat Doblo po liftingu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.