Wideo | Range Rover Evoque Cabrio | Debiut w 2016 roku

Podczas salonu w Genewie Land Rover potwierdził, że wprowadzi do produkcji otwartą wersję Range Rovera Evoque'a. Pierwszy kompaktowy SUV premium cabrio trafi do sprzedaży w 2016 roku

Range Rover Evoque po liftingu

Z tej okazji firma przygotowała materiał wideo z zakamuflowanym kabrioletem w roli głównej. Akcja dzieje się 40 metrów pod ulicami Londynu w tunelach kolejowych. Tutaj inżynierowie w spokoju mogli przetestować samochód ze złożonym dachem. Najpierw samochód trzeba było tam przetransportować przy pomocy dźwigu.

Używany RR Evoque - ogłoszenia

Tunele są ciągle w budowie, więc mieliśmy wspaniałą okazję sprawdzić własności terenowe pojazdu na niezbadanym terytorium - powiedział Murray Dietsch z Land Rovera.

Brytyjczycy uwielbiają kabriolety, ale SUV cabrio? Na podobny pomysł jakiś czas temu wpadł Nissan, oferując w USA Murano CrossCabriolet. Model nie spełnił pokładanych w nim nadziei i w 2014 roku został wycofany z oferty.

Więcej szczegółów o kabriolecie Range Rovera mamy poznać jeszcze w tym roku. Evoque Cabrio będzie produkowany razem ze standardową wersją SUV-a w fabryce Land Rovera w Halewood. Auto trafi na rynek w 2016 roku.

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

Land Rover Discovery Sport | Ceny następcy Freelandera

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.