Chevrolet Camaro | Nowa generacja przed wakacjami

Chevrolet Camaro, choć w wersji po ostatnim facelifitngu specjalnie się nie zestarzał, już niedługo doczeka się następcy

C hevrolet Camaro Z/28 Callaway | Wszystko jasne

Nowa generacja jednego z najbardziej kultowych amerykańskich muscle carów zostanie zaprezentowana 16 maja podczas specjalnego pokazu w Detroit. Do odsłonięcie dojdzie w 982-akrowym parku na wyspie Belle Isle. Około 1000 osób będzie miało możliwość zobaczenia nowego wcielenia Camaro oraz stworzonego specjalnie na tę okazję muzeum, gdzie zostaną zgromadzone najważniejsze wersje z całej historii sportowego Chevroleta.

Ceny używanych Camaro

To jednak nie wszystko! Każdy z uczestników imprezy będzie miał możliwość zaliczenia szybkiego okrążenia na pokładzie Camaro Z/28 na specjalnie przygotowanym torze w okół wyspy. Dodatkowo będzie można porozmawiać z projektantami i inżynierami nowego modelu.

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w imprezie, muszą zalogować się na stronie www.thecamarosix.com . Pod podanym adresem można również posłuchać dźwięku nowego Camaro. Nie znamy jeszcze szczegółów technicznych, ale szósta generacja modelu będzie wyróżniać się na tle pozostałych stylistyką oraz ma być znacznie lżejsza od poprzednika. W podstawowej wersji znajdzie się prawdopodobnie czterocylindrowy silnik z turbodoładowaniem.

ZOBACZ TAKŻE:

Chevrolet Camaro Hot Wheels Edition | Test | Powrót do korzeni

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.