Ferrari California T | Sposób na klientów

Jak przyciągnąć klienta na trudnym rynku wynajmu samochodów w Stanach Zjednoczonych? Oto jedna z metod

Wideo | BMW M4 | Co zrobić by wyglądało lepiej

Fast Toys Club - jedna z wielu firm wypożyczających drogie i sportowe samochody w Los Angeles, postanowiła zachęcić do korzystania z ich oferty, prezentując jedno ze swoich aut w towarzystwie modelki. Sesja nie wygląda na bardzo drogą w produkcji, ale trzeba przyznać, że wiele zdjęć ma swój klimat. Wybór auta nieprzypadkowy, bo gdzie można w pełni poczuć zalety Ferrari California, jak nie w samej Kalifornii?

Pod maską czerwonego Ferrari znajduje się silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem o pojemności 3855 cm3. Moc - 560 KM, maksymalny moment obrotowy - 755 Nm. Napęd przekazywany jest na tylne koła za pośrednictwem siedmiobiegowej skrzyni z podwójnym sprzęgłem. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h - 3,6 sekundy, a prędkość maksymalna to 316 km/h. Do tego składany dach i pięknie wykończone wnętrze.

Za taki egzemplarz w salonie Ferrari w USA trzeba zapłacić około 250 tys. dolarów. W ofercie firmy Fast Toys Club jedynie 1300 dolarów. Jeżeli więc wybieracie się do Kalifornii i macie wolne fundusze, to warto chyba nawet przez jeden dzień poczuć prawdziwy klimat Hollywood. Być może dosiądzie się do Was podobna modelka...

ZOBACZ TAKŻE:

Dziewczyny i samochód | To nie sen, to Java

Więcej o: