Porsche, Ferrari i McLaren w wersji Speed Champions

Poczuj adrenalinę, zawrotną prędkość i emocje wyścigów samochodowych! W marcu ukaże się na rynku nowa seria LEGO Speed Champions, zaprojektowana w ścisłej współpracy z Ferrari, Porsche i McLarenem

Top Gear w świecie LEGO

W efekcie powstało 7 zestawów samochodów wyścigowych dla małych i dużych chłopców, które są wierną kopią prawdziwych modeli tych marek. Zabawę urozmaicą liczne dodatki oddające klimat zawodów: minifigurki LEGO w prawdziwych kombinezonach wyścigowych, tory wyścigowe, minigaraże, flagi, puchar zwycięzcy, kamery telewizyjne i wiele innych!

Siedem zestawów LEGO Speed Champions to ikoniczne modele samochodów wyścigowych Ferrari, Porsche i McLaren w wersji LEGO. Dzięki serii LEGO Speed Champions mali i duzi fani motoryzacji, dzieci i ojcowie będą mogli spędzić czas nie tylko oglądając wyścigi samochodowe w telewizji, lecz także dzielić się motoryzacyjną pasją i przeżywać wielkie emocje podczas wspólnej zabawy. Dzięki autentycznym detalom ta wyjątkowa kolekcja przenosi klimat i adrenalinę z toru wyścigowego wprost do dziecięcych pokoi!

- Projektanci LEGO ściśle współpracowali z designerami Ferrari, Porsche i McLarena. Zadbali o to, by zestawy LEGO Speed Champions były wyposażone w autentyczne detale np. unikalne i stylowe felgi Ferrari, Porsche i McLarena. Nawet minifigurki LEGO są ubrane w kombinezony wyścigowe z logo tych marek. Zabawę dodatkowo urozmaicą liczne akcesoria m.in. puchary zwycięzców, flagi różnych krajów, sygnalizatory świetlne, ruchome wkrętarki do kół, zestawy narzędzi, dystrybutor paliwa, tory wyścigowe czy kamery telewizyjne. Dzięki temu zabawa LEGO Speed Champions będzie prawdziwie pasjonująca i kreatywna, a mali i duzi fani sportów motoryzacyjnych będą mogli zorganizować swoje własne zawody i stać się prawdziwymi mistrzami wyścigów samochodowych - mówi Ewa Misztal, Brand Marketing Manager w LEGO Polska, odpowiedzialna za markę LEGO Speed Champions.

Od marca na rynku dostępne będą modele LEGO Speed Champions:

. ciężarówka zespołu Scuderia Ferrari m.in. z kabiną kierowcy z otwieranym dachem i 2 fotelami dla minifigurek, odłączaną naczepą z otwieranym dachem i bokami oraz opuszczanym tylnym włazem. W zestawie znaleźć można także bolid F14 T, skuter, zestaw narzędzi do naprawy samochodu, ekran komputerowy, trofeum; . dwa samochody wyścigowe Porsche 911 GT ze zdejmowaną przednią szybę, kokpitem kierowcy i unikatowymi felgami Porsche 911. W zestawie także m.in. linia startu/mety, sygnalizacja startowa, 8 flag krajów, 2 flagi mety, kamera telewizyjna, minigaraż z warsztatem, podium, trofea i czapki zwycięzców; . bolid McLaren Mercedes MP4-29 wyposażony w kokpit kierowcy i 2 wymienne spojlery przednie. W zestawie także nowoczesny garaż z m.in. rozkładanymi ścianami, dystrybutorem paliwa, komputerem z 3 ekranami, 2 ruchomymi wkrętarkami do kół, zestawem narzędzi, tablicą z wynikami i złotym trofeum; . sportowy Porsche 918 Spyder z 2 zestawami wymiennych felg, autentycznymi detalami Porsche i fragmentem toru z flagą mety; . hybrydowy McLaren P1 z unikatowymi felgami i autentycznymi detalami McLarena; . superszybki samochód 458 Italia GT2 z unikatowymi felgami i autentycznymi detalami Ferrari; . kultowy LaFerrari z unikatowymi felgami i autentycznymi detalami Ferrari oraz sygnalizatorem świetlnym w zestawie.

Zestawy LEGO Speed Champions będzie można kupić w hipermarketach, w sklepach z zabawkami i w sklepach internetowych w całej Polsce w rekomendowanych cenach: "Porsche 918 Spyder" (nr katalogowy 75910), "McLaren P1?" (75909), "LaFerrari" (75899) "458 Italia GT2" (75908) - 64,99 zł, "Pit Stop McLaren Mercedes" (75911) - 149,99 zł, "Porsche 911 GT, linia mety" (75912) - 229,99 zł, "Ciężarówka F14 T & Scuderia Ferrari" (75913) - 459,99 zł.

ZOBACZ TAKŻE:

Samochody z klocków LEGO | Budowanie własnych marzeń

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.