Hyundai i20 Active | Modna wersja

Hyundai zaprezentował nowy wariant modelu i20. Active to odpowiedź na rosnące zainteresowanie crossoverami. Już zadebiutował w Indiach, później być może trafi także do Europy

Hyundai i20 Coupe | Więcej emocji

Hyundai sukcesywnie rozbudowuje paletę miejskich modeli. Po nowym i20, pięciodrzwiowym hatchbacku reprezentującym segment B, w niedługim czasie dołączy do palety wersja trzydrzwiowa Coupe, crossover ix25 oraz właśnie i20 Active.

Hyundai i20 - Ogłoszenia

Ten ostatni to nic innego, jak "uterenowiona" wersja modelu. Z terenem nie będzie mieć wiele wspólnego, ale nadwozie wzbogaci się o zestaw nielakierowanych listew ochronnych. Pojawią się one w dolnej partii zderzaków, na progach oraz nadkolach. Oprócz tego Active otrzyma okrągłe lampy przeciwmgielne i nowe wzory kół. W środku można spodziewać się unikalnej oferty kolorystycznej. Od strony mechanicznej będzie to klon i20.

Hyundai nie podał jeszcze żadnych informacji na ten temat, ale jesteśmy przekonani, że z czasem i20 Active trafi do Europy, gdzie moda na małe auta wciąż trwa, a klienci chętnie dopłacają za wygląd sugerujący, że jeżdżą crossoverem.

ZOBACZ TAKŻE:

Hyundai i20 | Pierwsza jazda | Wrodzona wszechstronność

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.