Toyota Land Cruiser V8 | Oferta ostatniej szansy

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem nowej Toyoty Land Crusier V8, to powinieneś się pospieszyć, ponieważ ten model niedługo zniknie z oferty

Toyota Auris po liftingu | Do kompletu

Z powodu coraz ostrzejszych norm emisji spalin, Toyota postanowiła wycofać model Land Cruiser V8 z oferty krajów należących do Unii Europejskiej, gdzie do tej pory miał 15-procentowy udział w rynku aut 4x4 premium. Auto nadal będzie oferowane w Europie Wschodniej, na rynkach Ukrainy, Rosji i krajów kaukaskich.

Używany Land Cruiser - ogłoszenia

W Polsce luksusowa terenówka japońskiej marki będzie dostępna do jesieni tego roku, ale ze względu na ograniczoną liczbę egzemplarzy, zamówienia należy składać do wiosny - informuje Toyota Motor Poland. W ofercie pozostanie mniejszy Land Cruiser 150.

W związku z ostatnim rokiem sprzedaży Land Cruisera V8, model ten jest oferowany w specjalnej wersji Limited. Samochód bazuje na najbogatszym wariancie Prestige + Invincible, do którego dodane zostały: czterostrefowa klimatyzacja, podgrzewana tylna kanapa i system telematyczny MetaTrak z aplikacją mobilną. Ceny tej odmiany zaczynają się od 429 tys. zł w przypadku 272-konnego silnika 4.5 D-4D z 6-stopniowym automatem. Wersja Prestige to wydatek przynajmniej 399 tys. zł.

ZOBACZ TAKŻE:

Nowa Toyota Avensis | Europejski Japończyk

Więcej o:
Copyright © Agora SA