Porsche Macan Turbo | Od Porsche Exclusive

Jeśli klient uzna, że jego Porsche wygląda zwyczajnie, może zwrócić się o pomoc do Porsche Exclusive. Oto ich propozycja dla modelu Macan Turbo

Porsche 911 Turbo i Turbo S | Fabryczny aerokit

Porsche Macan Turbo to samochód z którym nie ma żartów. Pod maska pracuje silnik V6 3.6 osiągający dzięki turbodoładowaniu 400 KM. To wystarczy, by setkę osiągnąć w mniej, niż pięć sekund. Ale kierowca nie samymi osiągami żyje. Jeśli chcemy, by nasze go Macana Turbo było widać z daleka możemy zdecydować się na elementy oferowane przez Porsche Exclusieve.

Porsche Cayenne - Ogłoszenia

Znajdziemy wśród nich m.in. piękny ciemnoczerwony lakier nazwany Impulse Red Metallic uzupełniony pasami bezpieczeństwa w podobnym odcieniu. Prezentowane na zdjęciach 21-calowe dwubarwne koła należą do serii Sport Classic. Ich czarny lakier idealnie pasuje do czarnych listew wykończeniowych nadwozia, relingów oraz przyciemnionych kloszy przednich lamp. Wnętrze wykończone jest ciemnobrązową skórzaną tapicerką oraz listwami z włókna węglowego.

Cena powyższych dodatków nie została ujawniona, ale dla właściciela nowego Macana Turbo z pewnością okaże się adekwatna do stopnia oferowanego indywidualnego stylu.

ZOBACZ TAKŻE:

Salon Genewa 2015 | Porsche Cayman GT4 | Na ostro

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.