Audi TT Roadster | Ceny w Polsce | Ekskluzywna nisza

Na polskim rynku debiutuje trzecia generacja Audi TT Roadster. Znamy już jego ceny

Nowe Audi TT na polskim rynku

Najnowsze TT Roadster można już zamawiać w polskich salonach Audi. Do napędu TT może być użyty jeden z trzech silników do wyboru, znanych już z TT Coupe. Podstawowa jednostka 2.0 TFSI osiąga 230 KM mocy i 370 Nm momentu. Współpracuje standardowo ze skrzynią ręczną o sześciu przełożeniach, za dopłatą można zamówić dwusprzęgłową skrzynię S-Tronic o sześciu przełożeniach. Klient może też wybrać napęd - na przednie koła lub quattro.

Audi TT - ogłoszenia aut używanych

Kolejna jednostka to także 2.0 TFSI, ale o mocy 310 KM i momencie 380 Nm. Montowana będzie w wersji TTS. Tu także do wyboru są dwie skrzynie biegów, ale napęd zawsze trafia na obie osie. Ostatnia opcja to silnik wysokoprężny 2.0 TDI o mocy 184 KM i momencie 380 Nm. Ta jednostka nie daje żadnej opcji wyboru napędu. Skrzynia może być tylko ręczna, a napęd zawsze trafia tylko na przednią oś.

Cena wyjściowa Roadstera w wersji z silnikiem 2.0 TFSI i manualną, sześciostopniową skrzynią biegów to 173 840 PLN. Już w tym wariancie znajdziemy rozbudowany pakiet bezpieczeństwa, reflektory ksenonowe plus, system Audi active lane assist czy funkcję Start-Stop. Samochód standardowo wyposażony jest także we wspomniany Audi virtual cocpit, MMI radio z odtwarzaczem CD i ośmioma głośnikami oraz pięcioramienne oraz 17-calowe obręcze ze stopu metali lekkich.

ZOBACZ TAKŻE:

Nowe Audi TT | Poznaj jego wnętrze

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.