Salon Genewa 2015 | Skoda Superb | Poznaj jej wnętrze

Skoda rozpoczęła odkrywanie swojego nowego flagowego modelu dość nietypowo, bo od zdjęcia wnętrza

Instalacja gazowa w nowej Skodzie Fabii

Zaskakujące? Raczej nie. Znając już zarys sylwetki nadwozia można było spodziewać się podobnego stylu w środku. W stosunku do Passata B8 jest jeszcze bardziej klasycznie - tak, to możliwe. Ale ta stylistyka ma swoją ogromną zaletę. Po latach eksploatacji będzie wciąż robić dobre wrażenie i z pewnością szybko się nie opatrzy.

Skoda Superb - Ogłoszenia

Rozmieszczenie wszelkiego rodzaju przełączników jest niemal identyczne jak w Passacie, między obydwoma autami kierowcy mogą się przesiadać do woli i z zamkniętymi oczami odnajdywać poszczególne przyciski. To, co może się w nowym Superbie podobać, to nowy wzór zestawu wskaźników odbiegający wyglądem (ale nie układem) od volkswagenowskiego szablonu.

Skoda podkreśla, że wnętrze jest wykonane w wyjątkową dbałością o jakość, zarówno montażu, jak i użytych materiałów. Nowy Superb, podobnie jak jego poprzednik, został zaprojektowany by wyznaczyć w klasie średniej nowe standardy przestrzeni.

Debiut trzeciej już współczesnej generacji flagowej Skody nastąpi oficjalnie podczas salonu samochodowego w Genewie, choć jej wygląd poznamy najpóźniej za dwa tygodnie, kiedy to Skoda planuje pokaz przedpremierowy dla prasy.

ZOBACZ TAKŻE:

Najwyższy udział w historii. Skoda liderem szósty rok z rzędu

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.