BMW X5 M i X6 M z pakietem M Performance | Więcej M w M

BMW X5 M i X6 M już w standardzie pełne są elementów reprezentujących najbardziej sportową paletę modeli z Monachium. Gdyby jednak komuś było mało, Bawarczycy przygotowali linie produktów z serii M Performance

Salon Los Angeles 2014 | BMW X5 M i X6 M | Monstrualna Moc

Opis oferty akcesoriów zaczniemy od przodu obu aut. Bardziej agresywnego wyglądu można dodać obu za sprawą czarnych nerek z logo modelu, oraz bocznych wlotów w tym samym kolorze. Dodatkowo polakierowane w barwach nadwozia obudowy lusterek mogą zastąpić ich karbonowe odpowiedniki. Oszczędność masy będzie niewielka, ale poziom respektu wśród spotkanych kierowców na pewno wzrośnie.

Aby dodatkowo rzucać się w oczy i nie pozostawić przechodnią wątpliwości, że nasze BMW to prawdziwe M, a nie takie z motoryzacyjnego supermarketu, przygotowano także naklejki w kolorach M GmbH, które mogą ozdobić przedni i tylny zderzak oraz bok auta.

Dodatkowo oferta akcesoriów kierowana w stronę klientów BMW X6 M została poszerzona o karbonowe, tylne lotki. Niestety w ofercie M Performance brakuje nam nieco nowości ponieważ wszystkie z wyżej wymienionych elementów były już wcześniej oferowane do innych modeli jak i poprzedników BMW X5 M i X6 M.

Sprawdź ile kosztuje używane BMW X6

O dobre samopoczucie miłośnika sportowych detali we wnętrzu zadba m.in. kierownica, obszyta w części alcantarą i wykończona karbonem z niebieskim paskiem wyznaczającym środek kierownicy. Oczywiście standardowe listwy i panele mogą zostać wymienione na karbonowe aby dobrze współgrać z całością, a na desce rozdzielczej może pojawić się również wykończenie z alcantary. Całości dopełnią podświetlane LED-owym światłem progi, w których iluminację będzie stanowił napis M Performance. Dla nas nieco przesadzony gadżet, ale na wschodnioeuropejskich rynkach na pewno się spodoba. Ceny poszczególnych elementów można sprawdzić w lokalnych salonach marki BMW.

ZOBACZ TAKŻE:

BMW X4 oraz X3 | Pierwsza jazda | SAV i SAC

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.