Nowy sezon Top Gear jednocześnie w Polsce i Wielkiej Brytanii

Szykujcie się na nowy sezon Top Gear. Tym razem będziemy mogli go obejrzeć bez żadnych opóźnień już 01 lutego

Za co kochamy angielską motoryzację

Top Gear - najbardziej znany program motoryzacyjny na świecie - powraca na ekrany w 22. sezonie. Po raz pierwszy polscy widzowie będą mogli śledzić akcję programu w tym samym czasie, co widzowie w Wielkiej Brytanii. Od drugiego odcinka emisje w obu krajach będą się odbywały o tej samej porze, w każdą niedzielę o godz. 21:00. W związku ze światową premierą kanału BBC Brit, na dzień inauguracji kanał przygotował dla swoich widzów podwójną porcję ich ulubionej rozrywki. Pierwszy odcinek nowej serii zostanie wyemitowany o godz. 19:40, drugi o godz. 21:00 (symultanicznie z UK).

W pierwszym odcinku Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May wybiorą się w podróż do Rosji, gdzie wezmą udział w zaskakującym rajdzie ulicami (i nie tylko) pięknego Petersburga. May będzie bronił honoru czterech kółek przemierzając trasę samochodem Renault, Hammond wykorzysta siłę własnych mięśni i przesiądzie się na rower, z kolei Clarkson, by przedostać się na drugi koniec miasta, wybierze drogę wodną i podróż poduszkowcem. Do tej trójki dołączy Stig przemieszczający się... komunikacją miejską.

W drugiej części odcinka Richard Hammond przetestuje Lamborghini Huracan, a gość specjalny sprawdzi swoje motoryzacyjne umiejętności w cyklu "Gwiazda w samochodzie za rozsądną cenę".

Nową serię Top Gear zainauguruje niecodzienne spotkanie z fanami - Wieczór z Top Gear - podczas którego Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May opowiedzą o pracy na planie najnowszej serii i odpowiedzą na antenie na wybrane pytania nadsyłane przez fanów z całego świata. Transmisję wieczoru będzie można obejrzeć TU o godz. 22:00. Następnego dnia nagranie z polskimi napisami będzie dostępne na oficjalnym fanpage'u BBC Brit i na kanale YouTube .

BBC Brit (wcześniej BBC Entertainment) zadebiutuje w Polsce 1 lutego 2015 r. i będzie dostępny dla polskich widzów na wszystkich głównych platformach cyfrowych, kablowych i IPTV.

ZOBACZ TAKŻE :

Aston Martin DB10 | Nowe auto Bonda

Więcej o:
Copyright © Agora SA