Porsche 911 GTS Club Coupe | Tylko dla członków

Porsche Club of America postanowiło uczcić 60 lat swojego istnienia w wyjątkowy sposób - limitowana wersją 911 GTS

Porsche 911 Targa 4 GTS | Kombinacja jakiej nie było

Model 911 GTS to nowość, po raz pierwszy można było go zobaczyć pod koniec zeszłego roku podczas salonu samochodowego w Los Angeles. Decyzja o zakupie takiego auta nie jest łatwa, a teraz nawet jeszcze trudniejsza. Miłośnicy niemieckiej marki zrzeszeni w PCA (Porsche Club of America) mają poważny orzech do zgryzienia, bowiem pojawiła się dla nich specjalna wersja limitowana.

911 GTS Club Coupe bazuje na seryjnym 911 GTS. Wersja limitowana wyróżnia się nadwoziem w kolorze Club Blue, wyposażonym w pakiet SportDesign, ma także biksenonowe reflektory, przyciemnione tylne lampy, spoiler na tylnej klapie, sportowy wydech oraz dwukolorowe 20-calowe koła Sport Classic. W środku znajdziemy tapicerkę z alkantary z czerwonym wykończeniem, wstawki z włókna węglowego i plakietki przypominające, że mamy do czynienia z wyjątkowym modelem.

Porsche 911 - Ogłoszenia

Porsche 911 GTS Club Coupe powstał dla uczczenia 60. rocznicy powstania PCA. Jak nietrudno się domyślić, powstało zaledwie 60 sztuk tego modelu, a każdy w cenie ponad 136 tys. dolarów, czyli ponad 20 tys. więcej, niż wynosi cena GTS Coupe. Tylko jedna sztuka zostanie sprzedana "poza" klubem.

ZOBACZ TAKŻE:

Porsche 911 Carrera GTS | Więcej mocy i dynamiki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.