Salon Genewa 2015 | Kia Picanto FL | Good Morning

Wiemy już jak wygląda Kia Pacanto po faceliftingu. Tak jak przypuszczaliśmy jest identyczna z wersją koreańską, sprzedawaną w swojej ojczyźnie pod nazwą Morning. Debiut w Genewie

Hyundai i10 1.0 Premium | Test | Skośnooki Europejczyk

Zmiany zewnętrzne nie są duże. Nowy będzie przedni zderzak. Zmieniono w nim kształt grilla, który teraz będzie znacząco większy, oraz świateł przeciwmgielnych. Z tyłu także będzie nowy zderzak wyróżniający się czarną listwą w dolnej części. Z pewnością w ofercie pojawią się nowe kolory lakierów i wzory felg. We wnętrzu nie widać znaczących zmian, można liczyć co najwyżej na zastosowanie lepszych materiałów wykończeniowych.

Nowością jest pakiet sportowy zmieniający nieco wygląd małego auta i czyniący z niego optycznego "streetfightera". Składają się na niego zderzaki o bardziej zadziornym kształcie z czerwonym paskiem oraz okrągłymi lampami przeciwmgielnymi z przodu i z tyłu.

Kia Picanto - Ogłoszenia

Największą nowością będzie trzycylindrowy silnik 1.0 z doładowaniem. Ma osiągać 106 KM i zadowalać się średnio wartością 7,1 l/100 km. Sporo, ale osiągi mogą rekompensować wysokie spalanie. W ofercie pozostaną dotychczasowe jednostki wolnossące 1.0 (69 KM) i 1.2 (85 KM).

ZOBACZ TAKŻE:

Fiat Panda vs. Kia Picanto vs. VW Up | Test porównawczy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.