Anna Mucha w nowym Mercedesie CLS

Anna Mucha jako ambasadorka marki Mercedes-Benz otrzymała nowy samochód. Aktorka przesiadła się z nowej Klasy C do zmodernizowanego Mercedesa CLS Shooting Brake

Anna Mucha, Toskania i nowe kombi Mercedesa

Mercedes CLS i CLS Shooting Brake po liftingu trafiły do polskich salonów sprzedaży późną jesienią. Anna Mucha wybrała wersję CLS 350 BlueTEC Shooting Brake z trzylitrowym turbodieslem V6 o mocy 252 KM i napędem na obie osie 4MATIC. Auto ma ciemnoczerwony kolor i jest wyposażone w pakiet stylizacyjny AMG z 19-calowymi obręczami kół.

Ile kosztuje używany Mercedes CLS?

"Ten samochód idealnie pasuje na każdą okazję. CLS-em jeździłam już wcześniej - i mam wrażenie, że ten samochód w ogóle się nie starzeje. Muskularne przetłoczenia podkreślają jego męski pierwiastek, więc tym bardziej odnajdzie się w nim każda kobieta" - mówi Anna Mucha. "Nowa wersja nie straciła nic ze swojego indywidualizmu, ma jednak diamentową osłonę chłodnicy i inne reflektory LED-owe. Gdy podchodzę do auta na parkingu, często zatrzymuję na nich wzrok - z bliska wyglądają jak drogocenna biżuteria! Prawie jak diamenty, a te kocham w każdej postaci".

ZOBACZ TAKŻE:

Mercedes-Benz CLS po faceliftingu | Nowe spojrzenie

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.