Sondaż | Alto vs Celerio | Który lepiej wygląda?

Nowe Suzuki Alto przeznaczone jest na rodzimy rynek japoński. "Europejskie" Alto zastępuje model Celerio. Który jest Waszym zdaniem ładniejszy?

Celerio | Małe Suzuki w polskich salonach

Nowe Suzuki Alto nie jest bezpośrednim odpowiednikiem Celerio, bowiem będzie konkurował w japońskiej klasie minisamochodów kei-car. Jego długość i szerokość(3,4 x 1,48 m), pojemność silnika (660 ccm) i moc (64 KM) są ograniczone przepisami, ale japońscy klienci którzy zdecydują się na jego zakup mogą liczyć na niskie opłaty podatkowe. Warto jednak wspomnieć, że masa własna nowego Alto wynosi zaledwie 610 kg w podstawowej wersji, co pozwoliło na osiągnięcie wartości średniego zużycia paliwa na poziomie 2,7 l/100 km. W opcji można zamówić skrzynię CVT oraz napęd obu osi.

Suzuki Alto - Ogłoszenia

Dłuższe o 20 cm Celerio to gracz z wyższej klasy, choć w Europie zaliczany jest do segmentu A i jest najmniejszym modelem Suzuki oferowanym na naszym rynku. Bliższe porównywanie tych modeli nie ma sensu, ale jesteśmy ciekawi, które Suzuki podoba Wam się bardziej. Zapraszamy do sondażu poniżej.

ZOBACZ TAKŻE:

Suzuki Swift 1.2 A/T Comfort | Test | Bez fajerwerków

Który model Suzuki bardziej Ci się podoba?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.