2015 rok pod znakiem nowości Mercedesa

Mercedes-Benz notuje coraz lepsze wyniki sprzedaży. Niemiecka marka nie zamierza zwalniać tempa, według planów do 2020 roku na rynek trafi ponad 30 nowych modeli, spośród których 11 nie ma swojego odpowiednika w obecnej ofercie. W przyszłym roku możemy spodziewać się 11 nowości

Mercedes zmienia oznaczenia swoich modeli

Najszybciej, bo już w lutym, do polskich salonów trafi flagowy Mercedes-Maybach - najbardziej ekskluzywne wydanie Klasy S. Gama powiększy się róneiż o najbardziej sportową wersję Klasy C, czyli  Mercedesa-AMG C 63 . W marcu do ofert dołączy zupełnie nowy samochód sportowy z Affalterbach - Mercedes-AMG GT .

Mercedes Klasy A - zobacz ogłoszenia

W połowie roku (czerwiec-lipiec) zadebiutują pierwsze modele z nowej rodziny AMG Sport : Klasa C, GLE oraz nowy SUV w stylu coupe - GLE Coupe .

We wrześniu pojawi się następca Mercedesa GLK - model pod nową nazwą GLC. W tym samym czasie będziemy mogli spodziewać się również SUV-ów GLE (dawniej ML) i GLS (dawniej GL) po liftingu oraz zmodernizowanej Klasy A. Listę przyszłorocznych debiutów na polskim rynku zamyka Mercedes Klasy C Coupe (listopad), o ile marka ze Stuttgartu nie zrobi klientom jakiejś niespodzianki.

ZOBACZ TAKŻE:

Mercedes-AMG GT S | Pierwsza jazda | Sport ma we krwi

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.