Nowe wersje w gamie Mitsubishi ASX

Mitsubishi uatrakcyjnia ofertę swojego najpopularniejszego w Polsce modelu. Crossover ASX otrzymał limitowaną serię Invite Navi dla jednostki 1.6 oraz wariant z silnikiem Diesla i napędem na jedną oś. Ponadto przedłużono promocyjne ceny, które obowiązywały w listopadzie

Mitsubishi Pajero 2015 | W oczekiwaniu na nowy model

Nowy w ofercie poziom Invite Navi wyróżnia się multimedialną stacją Alpine INE-W970BT, która jest wyposażona w ekran o przekątnej 6,1 cala, nawigację satelitarną (mapy całej Europy), radio, odtwarzacz płyt CD/DVD, port USB i moduł Bluetooth, dzięki któremu może ona pełnić rolę zestawu głośnomówiącego. Stacja może równeiż zostać rozbudowana o funkcję kamery cofania.

Mitsubishi ASX - oferty aut używanych

Wersja dostępna jest tylko z benzynowym silnikiem o pojemności 1,6 litra i mocy 117 KM. Odmiana Invite Navi zastąpi oferowaną dotąd specyfikację 1.6 Invite. Cena wynosi 69 990 zł po rabacie w wysokości 13 000 zł (dostępne są też dwie opcje kredytu).

Natomiast dla zwolenników jednostek wysokoprężnych przygotowano motor 1.8 DiD/150 KM z napędem na przednie koła w wersji wyposażenia Invite. W tym przypadku promocyjna cena modelu wynosi 83 990 zł (upust wynosi 9 000 zł).

ZOBACZ TAKŻE:

Nowe Mitsubishi Triton | Następna generacja L200

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.