Opel notuje największy wzrost na polskim rynku

Do końca listopada br. Opel sprzedał w Polsce już 25 249 samochodów marki, czyli o ponad 40 proc. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku, który zakończył się wynikiem na poziomie 17 971 sztuk

Wyprzedaż rocznika 2014 w salonach Opla

Pozwoliło to zwiększyć udział marki w rynku do 7,46 proc. (wzrost o 1,49 punktu procentowego). W listopadzie Opel sprzedał na Wisłą 2 161 samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony.

Używany Opel Astra - ogłoszenia

Liderem sprzedaży marki w okresie od stycznia do listopada pozostaje niezmiennie Opel Astra - 7 892 sztuki, Tuż za nim plasuje się Corsa z wynikiem 6 454 egzemplarzy. Trzecie miejsce zajmuje Insignia z liczbą 3 784 sztuk.

"Listopad to kolejny bardzo dobry miesiąc dla Opla. Konsekwentnie utrzymujemy pozycję lidera wzrostów wśród czołowych graczy na polskim rynku. Liczymy na bardzo dobrą końcówkę tego roku, przede wszystkim ze względu na atrakcyjną ofertę wyprzedażową." - powiedział Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland. "Grudzień to także świetna okazja na wyjątkowo korzystny zakup dotychczasowej generacji Corsy" - dodaje Mieczkowski.

ZOBACZ TAKŻE:

Nowy Opel Karl | Najmniejszy w gamie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.