Audi R8 V10 Plus | Ostatni pokaz

Audi R8 od 2006 roku elektryzowało miłośników sportowych aut i motoryzacji. Odchodzące z rynku model, doczekał się od swoich twórców pięknej specyfikacji i sesji zdjęcowej

Audi R8 Competition | Jeszcze więcej mocy

Wzrok prezentowanego R8 Plus przyciąga żółty kolor Vegas Yellow i cały zestaw karbonowych dodatków z katalogu Audi Exclusive wartych około 20 000 euro. W ich skład wchodzą obudowy silnika, boczne panele skrywające wloty powietrza, przedni spojler czy listwy progowe. Wszystko wykonane z materiału jednoznacznie kojarzącego się ze sportem samochodowym.

Do kontrastującego zestawu kolorów doszły także czarne obręcze kół oraz dwukolorowe wnętrze, którego detale również stoją na najwyższym poziomie. W skórzaną czarną tapicerkę wszyto żółte fragmenty i wykończona nitką w tym samym kolorze. Na desce rozdzielczej i drzwiach znalazły się żółte panele, a dodatkowym smaczkiem są znane z Porsche żółte nawiewy powietrza. Poza tym w środku panuje także karbon i aluminium.

Zobacz ile kosztuje używane Audi R8

Audi R8 Plus wyposażone jest w silnik V10 o pojemności 5,2-litra i mocy 550 KM i w Polsce kosztuje od 876 000 zł. W standardzie znajdują się takie elementy jak LED-owe lampy do jazdy dziennej, system audio Bang & Olufsen i karbonowo-ceramiczne tarcze hamulcowe. Jeżeli prezentowany model przekonał Was do zakupu to radzimy się pospieszyć.

ZOBACZ TAKŻE :

Audi R8 po faceliftingu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.