Mazda 6 po faceliftingu | Nowości i polskie ceny

Mazda 6, wprowadzona do sprzedaży w 2012 roku, odniosła globalny sukces. Teraz ma go jeszcze poprawić. Oprócz nowatorskiego projektu wnętrza, odświeżona Mazda 6 zyskała nowe rozwiązania

Nowa Mazda 2 sedan | Mała "trójka"

Mazda 6 2015 otrzymuje szereg udoskonaleń. Zdecydowane korekty form konsoli wskaźników za kierownicą oraz konsoli środkowej składają się na nowy, świeży wygląd wnętrza. Łączy ono koncepcję kokpitu zorientowanego na kierowcę, uwzględniającą ergonomię  stosowanego przez Mazdę wyświetlacza centralnego z przestronnym otoczeniem dla pasażera z przodu.

Zmiany zewnętrzne objęły zmodyfikowany przedni grill wraz z charakterystycznym motywem skrzydła. Linie, rozchodzące się odśrodkowo z partii grilla, łączą się z obudowami reflektorów LED, tworząc wspólnie efekt śmiałości i elegancji, który odzwierciedla ewolucję zachodzącą w ramach całej marki. Wersja z silnikiem Diesla wyposażona jest teraz w zaawansowany system napędu na 4 koła (AWD).

Używana Mazda 6 - sprawdź ogłoszenia

Zaawansowane technologie Mazdy i-ACTIVSENSE przeszły dalsze udoskonalenia i obejmują nowe funkcje, takie jak: adaptacyjne reflektory LED nowej generacji (ALH), podnoszące bezpieczeństwo i zwiększające spokój kierowcy podczas jazdy. Szczegółowe ulepszenia w zakresie zachowania dynamicznego obejmują zmodyfikowany system zawieszenia, poprawione wygłuszenie całego nadwozia oraz nowe przednie fotele i tylne siedzenia.

Ceny nowej Mazdy 6 rozpoczynają się od 89 700 zł za wersję z silnikiem 2.0i SKYACTIV i manualną skrzynią biegów. Najtańsza "szóstka" z automatyczną skrzynią biegów to wydatek 108 900 zł. Za Mazdę 6 w nadwoziu kombi i z napędem na cztery koła trzeba zapłacić minimum 132 900 zł.

MazdaMazda Mazda

ZOBACZ TAKŻE:

Mazda MX-5 | 25 lat roadstera wszech czasów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.