Porsche Drive | Wypożycz sobie dowolny model

O chociaż krótkiej przejażdżce za kierownicą Porsche marzy każdy fan motoryzacji. Wychodząc na przeciw tym marzeniom, niemiecki producent uruchomił pilotażowy projekt pod nazwą Porsche Drive

Porsche On Track | Istanbul Park | Produkcja kierowców

Dzięki niemu każda osoba, która ma ochotę i trochę wolnej gotówki, może wypożyczyć sobie jeden z dostępnych modeli Porsche i odbyć nim wymarzoną podróż. Do dyspozycji klientów są modele: Boxster, Cayman, 911, Panamera, Macan oraz Cayenne. Okres użyczenia może trwać od godziny do nawet pełnego tygodnia.

Jak przystało na markę Premium, umówienie, wydanie oraz odbiór auta odbędzie się w wyjątkowym anturażu, w samym sercu marki w Porsche Museum zlokalizowanym w Stuttgarcie.

Zobacz ile kosztują używane Porsche w Polsce

Jeżeli ktoś z Was będzie zainteresowany ofertą niemieckiego producenta, to wybierając się do Stuttgartu musi zabrać ze sobą minimum 69 euro na godzinny przejazd Boxsterem, Caymanem lub Macanem. Za "911-kę" i większe modele trzeba zapłacić 99 euro za godzinę. W ramach ceny Porsche gwarantuje 100 kilometrów oraz przyspieszony puls.

Porsche Drive ma swoją recepcję w głównym holu Porsche Museum i właśnie tam od wtorku do niedzieli (w godzinach 9:00 - 18:00) można rezerwować, odbierać i oddawać auta. Ktoś z Was jest już w drodze?

ZOBACZ TAKŻE:

Klasyka czy nowoczesność? | Porównanie cen Porsche

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.