Nowe Mitsubishi Triton | Następna generacja L200

Mitsubishi zaprezentowało piątą generację pickupa Triton, u nas znanego pod nazwą L200. Pojazd, który zadebiutował już na rynku tajlandzkim, sukcesywnie będzie wprowadzany do sprzedaży w państwach ASEAN, Oceanii, na Bliskim Wschodzie, Afryce, Ameryce Łacińskiej, a także w Europie

Mitsubishi L200 MY2015 w Polsce

To jeden z najlepiej sprzedających się modeli Mitsubishi na świecie. Nowa odsłona pickupa, zbudowana od podstaw, zastępuje dotychczasową generację po 9 latach. Auto nadal będzie produkowane w tajlandzkiej fabryce koncernu w Laem Chabang. W sumie Triton (L200) będzie oferowany na około 150 rynkach na całym świecie.

Używane Mitsubishi L200 - ogłoszenia

Nowy pickup Mitsubishi, poza wysokimi zdolnościami terenowymi i przewozowymi, ma cechować się także wysokim komfortem jazdy. Producent zapewnia, że zoptymalizował zawieszenie i dokładnie wyciszył kabinę pasażerską.

Zobacz wideo

Gama jednostek napędowych obejmuje trzy silniki - 128-konnego benzyniaka o pojemności 2,4 litra, turbodiesla 2.5 l o mocy 128 lub 178 KM oraz zupełnie nowa jednostkę wysokoprężną 2.4 MIVEC, generująca 181 KM. W zależności od wybranej wersji, do wyboru są pięcio- bądź sześciostopniowa ręczna skrzynia biegów lub sześciostopniowy automat.

Nowe Mitsubishi Triton będzie oferowane z trzema wielkościami kabiny - pojedynczej, półtora kabiny i podwójnej. Auto trafi do europejskich salonów w 2015 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

Nissan Navara | Całkiem nowy pickup

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Agora SA