Salon Ferrari w Warszawie | Ponownie otwarty dla klientów

Sytuacja wraca do normy. Po perturbacjach własnościowych salon Ferrari Warszawa ponownie otwiera drzwi dla klientów. Przy ulicy Nowy Świat 6/12 znowu stanęły błyszczące auta włoskiej marki

Wideo | Służbowe obowiązki Kimi Raikkonena

Jak informowaliśmy Was we wrześniu, nowym właścicielem Ferrari Warszawa została Grupa Pietrzak, która od miesięcy z sukcesami prowadzi salon tej marki w Katowicach. Do dyspozycji klientów oddany został w pełni wyposażony salon, w którym można podziwiać aktualną ofertę modeli Ferrari. W specjalnie przygotowanym Atelier do konfiguracji samochodów, mogą oni stworzyć wizualizację wymarzonego auta, a później sprawdzić na żywo odcienie wybranych skór, lakierów oraz innych elementów wyposażenia.

Sprawdź ceny Ferrari w Polsce

Właściciele widzą jednak przyszłość marki w Warszawie w znacznie lepszym miejscu i z powiększoną ofertą. Dlatego chcąc zapewnić swoim klientom najwyższy komfort oraz jakość     obsługi planowane jest w ciągu kolejnych sześciu miesięcy uruchomienie autoryzowanego serwisu Ferrari  w Warszawie, a w ciągu dwóch lat otwarcie nowego, pełnowymiarowego salonu włoskiej marki.

Adam Niesłuchowski: "Otwierając salon Ferrari w Warszawie jesteśmy pewni, że będzie to nowy, ważny adres na motoryzacyjnej mapie stolicy i nie tylko. Naszym celem jest zapewnienie najlepszej obsługi  klientom Ferrari Warszawa oraz stworzenie nieformalnego klubu miłośników i właścicieli marki Ferrari."

ZOBACZ TAKŻE:

Shell | Od handlu muszlami po związek z Ferrari

Więcej o: