Bugatti | Pierwszy butik marki w Londynie

Każdy właściciel Bugatti to osoba zamożna i mająca swój wyjątkowy styl. Gdyby jednak ktokolwiek szukał kolekcji ubrań i akcesoriów pasujących do tych wyjątkowych aut, Bugatti postanowiło przyjść mu z pomocą

Wideo | Bugatti Veyron vs. Ferrari LaFerrari | Bogowie prędkości

W tym celu wywodząca się z Francji firma otworzyła w Londynie pierwszy z trzydziestu butików, które będą rozsiane po całym świecie. Oficjalne otwarcie miało miejsce wczoraj w stolicy Wielkiej Brytanii, w ekskluzywnej dzielnicy Knightsbride, gdzie spotkanie na ulicy Veyrona wcale nie należy do rzadkości. To właśnie w Londynie sprzedała się największa ilość tych aut. Pierwszy sklep powstał tam również dlatego, bo według Bugatti Londyn to stolica mody, designu i sztuki.

Ceny używanych konkurentów Bugatti

Swoją ofertę ubrań, toreb, akcesoriów i gadżetów Bugatti kieruje do klientów jak i fanów marki. W tej chwili w ofercie można znaleźć kolekcje jesień/zima w dwóch liniach - eleganckiej EB (Ettore Bugatti Colection) i sportowo-luksusowej Performance. Dodatkowo dla klientów, którzy posiadają auta ekskluzywnej marki, Bugatti przygotowało możliwość skorzystania z oferty Tailor Made szytej na zamówienie oraz limitowanej edycji ubrań Bugatti Legends. W przyszłości pojawi się także więcej designerskich przedmiotów wyposażenia domów i mieszkań.

Kolejne sklepy zostaną otwarte w Tokio, Dubaju i Doha, a następnie w Paryżu i Mediolanie. Pierwszy sklep w Stanach Zjednoczonych powinien pojawić się w 2016 roku. Chętnych na zakupy na pewno nie zabraknie.

ZOBACZ TAKŻE:

Bugatti Veyron | Legendy po raz pierwszy razem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.