III OffRoad Show Poland 2014 | Bilety dla czytelników Moto.pl

W dniach 15-16 listopada w Warszawskim Centrum MT Polska na ul. Marsa 56C odbędzie się III edycja Targów Pojazdów 4x4 - OffRoad Show Poland. Już teraz możesz otrzymać od nas darmową wejściówkę na tą imprezę

Zapraszamy wszystkich użytkowników pojazdów 4x4, fanów jazdy w terenie oraz wszystkich sympatyków mocnych wrażeń na terenową przygodę. Dla pierwszych 20 osób, które wyślą zgłoszenie na adres redakcji (redakcja@moto.pl), mamy zaproszenia na targi.

Na fanów jazdy w terenie czeka nie lada gratka. Przez weekend będą mogli oni oglądać najnowsze modele aut z segmentu 4x4, wyjątkowe pojazdy terenowe oraz kampery wyprawowe i quady. Dla miłośników sportowych wrażeń będą czekać auta i motocykle znanych rajdowców. Będzie można porozmawiać z uczestnikami Dakaru i mistrzami Polski.

Z nutką nostalgii spojrzycie na przepiękne terenowe oldtimery. Swoja ofertę zaprezentują warsztaty i sklepy specjalistyczne, dystrybutorzy części i akcesoriów, firmy organizujące szkolenia i wyprawy terenowe oraz kluby poszczególnych marek. "Terenówkom towarzyszą ogromne emocje, wrażeń motoryzacyjnych więc nie zabraknie" - zapowiada Mirek Bugajski, organizator targów.

25 lat Land Rovera Discovery

Organizatorzy przygotowali liczne niespodzianki i rarytasy. Zobaczycie rajdówkę z najmocniejszym w Polsce silnikiem Corvette 6.2 / 620KM, auto mistrzów Polski w grupie TH z Bewa Racing Team, rajdowe ciężarówki Unimoga zespołu Lotto Team i NAC Rally Team, maszyny naszych najlepszych "dakarowców" - motocykl  Kuby Przygońskiego i quad Rafała Sonika.

Ponadto na amatorów mocnych wrażeń czekać będzie wjazd Jeepem na stalowy tor o wysokości 6 m i 80% nachyleniu w warunkach naturalnych, a na najmłodsi spróbują swoich sił kierując elektrycznymi modelami 4x4 na offroadowym mini-torze.

III OffRoad Show Poland 2014III OffRoad Show Poland 2014 III OffRoad Show Poland 2014