Volkswagen Touareg po liftingu w polskich salonach

W polskich salonach Volkswagena jest już dostępny odświeżony Touareg. Ceny modelu rozpoczynają się od 228 590 zł

Nowy Volkswagen Passat | Prezentacja modelu

Taką kwotę trzeba zapłacić za wersję z silnikiem 3.0 V6 TDI o mocy 204 KM. Mocniejszy, 262-konny wariant kosztuje 238 590 zł. W obu przypadkach duży SUV jest wyposażony w napęd 4Motion i ośmiostopniową skrzynię Tiptronic. Silników benzynowych nie ma w ofercie. Bogato wyposażona odmianę Perfectline wyceniono na 290 200 zł.

VW Touareg - ogłoszenia używanych

Co się zmieniło? Zmiany stylistyczne nie są duże. Nieco zmodyfikowany przód z seryjnymi reflektorami bi-ksenonowymi i jeszcze delikatniej wyretuszowany tył. W ofercie pojawiły się nowe lakiery, obręcze kół, kolory i rodzaje tapicerek skórzanych i aplikacji dekoracyjnych we wnętrzu. Touaregowi można dodać nieco sportowego charakteru, zamawiając wersję Perfectline R-Style.

Więcej nowości znajdziemy pod karoserią. Dostępne silniki spełniają normę emisji spalin Euro6. Uzupełniono również listę wyposażenia dodatkowego, m.in. o zmodyfikowany aktywny tempomat, który wyposażono w system ruszania i zatrzymywania się w korku oraz funkcję awaryjnego hamowania przy niskich prędkościach. Seryjne zawieszenie ze stalowymi sprężynami zostało zoptymalizowane i ma zapewniać wyższy komfort. Jako opcja nadal dostępne jest zawieszenie pneumatyczne, także udoskonalone.

ZOBACZ TAKŻE:

VW Touareg FL | Pierwsza jazda | Powściągliwe zmiany

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.