Nissan Kicks Concept | Mniejszy od Qashqaia

Nissan przygotował prototyp niedużego crossovera plasującego się nieco poniżej Qashqaia. W wersji produkcyjnej ma trafiać głównie na rynek brazylijski

Nissan X-Trail | Pierwsza jazda | Większy Qashqai

Pierwsze przymiarki do niedużego modelu uterenowionego dedykowanego na rynek południowoamerykański Nissan poczynił dwa lata temu prezentując prototyp o nazwie Extrem . Była to ciekawa mieszanka sportowego coupe z niedużym SUV-em. Tym razem podczas salonu samochodowego w Sao Paulo japońska firma pokazała crossover w formie zbliżonej do seryjnej produkcji.

Nazywa się Nissan Kicks mierzy 1,8 m szerokości, 1,6 m wysokości oraz 4,30 m długości, przez co mieści się pomiędzy modelami Juke (4,14 m) i Qashqai (4,39 m). Ostatni szczegół podany przez Nissana to rozstaw osi Kicksa wynoszący 2,62 m. Nie wiadomo zatem ani jak auto wygląda w środku, ani jakimi silnikami będzie napędzane.

Używany Nissan Qashqai - sprawdź oferty

Nissan Kicks został zaprojektowany w amerykańskim biurze Nissana głównie z myślą o rynku brazylijskim. To prawdopodobnie oznacza, że do Europy oficjalnie nigdy nie trafi.

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

Nissan Note Nismo | Rodzinne emocje

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.