Salon Los Angeles 2014 | Mazda CX-3 | Nowy konkurent Juke'a

W Kalifornii Mazda zaprezentuje premierowo swój najnowszy model CX-3. Targi w Los Angeles będzie można zwiedzać w dniach 21-30 listopada

Salon Paryż 2014 | Mazda MX-5 | Czwarta generacja

To kolejny model Mazdy nowej generacji, w którym zastosowano wszystkie technologie SKYACTIV. Samochód został opracowany zgodnie z motywem stylizacji KODO - Dusza Ruchu, który nadał mu mocną wyrazistą sylwetkę i dynamiczny charakter. Na szczegóły techniczne musimy poczekać do salonowej premiery auta.

Używana Mazda 2 - ogłoszenia

CX-3 będzie stanowił podstawowy model japońskiego producenta w klasie popularnych crossoverów. Na podstawie jednego opublikowanego szkicu możemy jedynie przypuszczać, jak będzie dokładnie wyglądać, ale można być pewnym, że charakterystycznym elementem będzie przedni grill i wąskie lampy.

Na targach w Los Angeles będzie można zobaczyć również nowego roadstera MX-5. Oferta silników w gamie tego modelu będzie dostosowana do każdego rynku - będą to półtoralitrowe lub dwulitrowe silniki benzynowe SKYACTIV-G, stworzone wyłącznie na potrzeby tego modelu i montowane wzdłużnie dla napędu na tylne koła. "MX5-ki" przeznaczone dla Ameryki Północnej będą wyposażone tylko w silnik benzynowy SKYACTIV-G 2.0.

ZOBACZ TAKŻE: Mazda CX-9 po raz trzeci w Polsce

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.