Zwiedź fabrykę Abartha poprzez Google Street View

Wykorzystując technologię Google Street View, Abarth dla wszystkich otworzył drzwi do swojego zakładu w Turynie. Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po siedzibie marki

Fabryczni tunerzy - Abarth

Dostęp do usługi uzyskamy poprzez oficjalną stronę internetową Abartha oraz platformę Google Maps.

Abarth Virtual Tour umożliwia zwiedzenie każdego zakątka siedziby marki. Podróż rozpoczynamy w w showroomie, gdzie wystawione są historyczne modele, samochody wyścigowe i nowa gama Abartha. Następnie spacerujemy korytarzami, w których poznajemy historię marki, docierając do miejsca, gdzie w którym odtworzono biuro Karla Abartha. Następnie trafiamy do serca zakładu, na halę warsztatową - tu znajdują się podnośniki, na których umieszczone są samochody, przy których pracują mechanicy, poszczególne działy techniczne, gdzie auta są montowane oraz kabina lakiernicza.

Wirtualna podróż do zakładu Abarth'a w Turynie jest doskonałą okazją, by odkryć całą gamę produktów bezpośrednio w miejscu, gdzie są one produkowane. Nie tylko samochody, ale także zestawy tuningowe, akcesoria i produkty merchandisingowe zaprojektowane dla pasjonatów marki spod znaku skorpiona.

ZOBACZ TAKŻE:

Odwiedź muzea znanych marek z Google

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.